Kreujemy Twój e-Wizerunek
Skontaktuj się z Nami!
+48 605 942 648
Wolisz napisać?
Imię i nazwisko
E-mail lub telefon
Treść
Reklama internetowa

Reklama internetowa Wrocław

Darmowa reklama Adwords!

Bezpłatny miesiąc darmowej reklamy dla Ciebie!

Proponujemy Państwu pierwszy miesiąc bezpłatnej reklamy w internecie. Pod koniec bezpłatnego miesiąca przygotowujemy raport z efektów naszej pracy. Po otrzymaniu sprawozdania mogą Państwo w ciągu 10 dni absolutnie bez żadnych zobowiązań zrezygnować z naszych usług. Jesteśmy pewni efektywności naszej kampanii, dlatego zdecydowaliśmy dać możliwość przetestowania naszych usług bez żadnych kosztów.

Ile warta jest kampania?

Pierwszy bezpłatny miesiąc w agencji reklamowej wart jest ok. 700-1000 zł. Jest to jednocześnie miesiąc, w którym usługodawca ponosi największe koszty. Jego zadaniem jest właściwy dobór słów kluczowych do Państwa reklamy, miejsc wyświetlania, regionów, godzin i dni tygodnia. W trakcie tego miesiąca ustalamy również zwracającą uwagę treść reklamy, jej dzienny budżet, pozycję w google i wiele innych.

Specjalista Google Adwords musi przejść szkolenie z zakresu reklamy w internecie. Literatura do kursu obejmuje 3 książki, którymi są podstawy optymalizacji strony dla wyszukiwarek (SEO), kurs google Analytics, kurs google Adwords. Wiedza ta obejmuje co najmniej 1000 stron. Nie wspominamy tutaj o szerokiej wiedzy z zakresu marketingu. Kursy nie obejmują takich rzeczy jak kreowanie marki, dobór odpowiednich słów kluczowych, tworzenie reklam przyciągających uwagę itp. Stąd też specjaliści z zakresu marketingu internetowego są drogocennym skarbem na rynku pracy.

Kiedy pojawią się efekty?

Na efekty nie trzeba czekać długo. W ciągu tygodnia od decyzji w sprawie reklamy już powinny być widoczne efekty. Ilość osób odwiedzających naszą stronę powinna się zwiększyć o ok. 600 w ciągu jednego miesiąca. Efektywność marketingu internetowego jest wysoka, stąd też z pewnością liczba klientów znacząco się zwiększy już po pierwszym tygodniu od rozpoczęcia kampanii.

Koszty po bezpłatnym miesiącu

Minimalny koszt kampanii po bezpłatnym miesiącu wynosi 500 zł. netto, z czego 60% opłat netto jest bezpośrednio przeznaczane na środki do reklamy. Daje to do 750 wizyt miesięcznie. Rozliczenie następuje co trzy miesiące przed rozpoczęciem kolejnego okresu rozliczeniowego. Dopuszczamy jednakże opóźnienia w płatnościach i indywidualne warunki współpracy. Koszt kampanii może zostać w każdej chwili zmieniony.

Jak uzyskać mój bezpłatny miesiąc?

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami tutaj. Wpierw podpisujemy umowę, która gwarantuje Państwu bezpłatny miesiąc bez żadnych opłat. Nam natomiast daje to gwarancję stałych opłat po bezpłatnym miesiącu. Oczywiście w ciągu 10 dni od zakończenia darmowego okresu mogą Państwo bez żadnych zobowiązań zrezygnować z naszych usług. W przypadku akceptacji reklamy, dostarczamy niezwłocznie środki na Państwa konto, w celu kontynuacji świadczenia naszych usług.

Reklama w internecie Wrocław IT Professionals