Kreujemy Twój e-Wizerunek
Skontaktuj się z Nami!
+48 605 942 648
Wolisz napisać?
Imię i nazwisko
E-mail lub telefon
Treść
Proces Tworzenia sklepów

Sklepy internetowe Wrocław

Projektowaniem sklepów internetowych zajmujemy się w różnych miejscach Wrocławia. Tworzenie podzieliliśmy dla wygody klienta na cztery etapy:

Etapy zostały zilustrowane na schemacie po prawej. Możesz również pobrać wersję w pliku PDF tutaj. W dalszej części dokumentu znajdziesz ich opis.

Po realizacji proponujemy każdemu klientowi darmową reklamę wartą do 700 zł. w agencji reklamowej. Przeczytaj więcej tutaj.

Ustalenie zakresu prac

Na spotkaniu z Państwem bądź poprzez wymianę poczty elektronicznej przedstawiamy naszą ofertę i zapoznajemy się szczegółowo z wymaganiami. Spojrzenie odbiorcy ma dla nas kluczowe znaczenie. Proponujemy najtańsze rynkowe rozwiązania. Często tańsze rozwiązania prezentują znacznie wyższą jakość i funkcjonalność niż ich droższe odpowiedniki. Po pełnej analizie i ustaleniu szczegółów projektu przedstawiamy wycenę.

Podpisanie umowy często związuje Państwa z firmą. Jako jedyni w Polsce oferujemy gwarancję satysfakcji. Jeśli nasz projekt, nawet po setkach poprawek, nie przypadnie Państwu do gustu, mogą Państwo całkowicie bezpłatnie i absolutnie bez żadnych zobowiązań zrezygnować z naszych usług. O gwarancji satysfakcji mogą Państwo przeczytać więcej tutaj. Podpisujemy umowę, żeby zapewnić Państwa o naszej gwarancji.

Projekt sklepu internetowego

Kolorystyka i stylistyka sklepu internetowego powinna być w korelacji z innymi materiałami identyfikacji wizualnej Państwa firmy. Dlatego zawsze prosimy o przesłanie w formie elektronicznej wszelkich materiałów tj. ulotek, broszur marketingowych, teczek ofertowych, logo itp.

Po zebraniu wszystkich potrzebnych materiałów przystępujemy do wykonania projektu graficznego. W tym momencie graficy starają się oddać jak najlepiej wizję Państwa sklepu, w powiązaniu z istniejącymi materiałami. Ze względu na ograniczanie przez nas kosztów często korzystamy ze zdjęć ze znakami wodnymi. Po akceptacji projektu zastępujemy je profesjonalnymi fotografiami, zakupionymi w serwisach zdjęciowych.

Po przedstawieniu projektu mogą Państwo zdecydować się na jego akceptację bądź zaproponować poprawki. W przypadku wniesienia poprawek wykonujemy projekt ponownie, aż do pełnej akceptacji. Na tym etapie realizacji mogą Państwo w każdej chwili zrezygnować z naszych usług.

Wdrożenie sklepu internetowego

W tej fazie programiści tworzą kod przystępny dla każdej nowoczesnej przeglądarki internetowej. Ich zadaniem jest przetworzenie pliku graficznego w sklep internetowy. Na tym etapie również następuje zakup domeny klienta oraz miejsca na serwerze.

Po wykonaniu pracy otrzymują Państwo odnośnik do sklepu internetowego oraz dane do panelu administracyjnego z instrukcjami wprowadzania produktów. Od tego momentu już mogą Państwo samodzielnie decydować o tym co znajdzie się w Państwa sklepie. Intuicyjny w użyciu edytor, przypominający funkcjonalnością Worda, pozwoli na łatwe wprowadzanie opisów produktów.

Odbiór sklepu internetowego

Na tym etapie następuje dopełnienie formalności związanych zarówno z realizacją sklepu jak i jego zawartością. Z naszej strony następuje wystawienie faktury za usługę, korekta ewentualnych niezgodności z projektem i konsultacje w sprawie reklamy. Jest to ostatni etap tworzenia strony sklepu internetowego, po którym następuje

Darmowa reklama

Dołączamy ją do każdej naszej realizacji. Wartość reklamy i jej obsługi szacowana jest na 700 zł. Więcej o reklamie możesz przeczytać tutaj.