Kreujemy Twój e-Wizerunek
Skontaktuj się z Nami!
+48 605 942 648
Wolisz napisać?
Imię i nazwisko
E-mail lub telefon
Treść
Proces Tworzenia stron

Strony internetowe Wrocław

Projektowaniem stron internetowych zajmujemy się w różnych miejscach Wrocławia. Tworzenie podzieliliśmy dla wygody klienta na cztery etapy:

Po realizacji proponujemy każdemu klientowi darmową reklamę wartą do 700 zł. w agencji reklamowej. Przeczytaj więcej tutaj.

Ustalenie zakresu prac

Na spotkaniu z Państwem bądź poprzez wymianę poczty elektronicznej przedstawiamy naszą ofertę i zapoznajemy się szczegółowo z wymaganiami. Spojrzenie odbiorcy ma dla nas kluczowe znaczenie. Proponujemy najtańsze rynkowe rozwiązania. Często tańsze rozwiązania prezentują znacznie wyższą jakość i funkcjonalność niż ich droższe odpowiedniki. Po pełnej analizie i ustaleniu szczegółów projektu przedstawiamy wycenę.

Projekt strony internetowej

Kolorystyka i stylistyka strony internetowej powinna być w korelacji z innymi materiałami identyfikacji wizualnej Państwa firmy. Dlatego zawsze prosimy o przesłanie w formie elektronicznej wszelkich materiałów tj. ulotek, broszur marketingowych, teczek ofertowych, logo itp.

Po zebraniu wszystkich potrzebnych materiałów przystępujemy do wykonania projektu graficznego. W tym momencie graficy starają się oddać jak najlepiej wizję Państwa strony, w powiązaniu z istniejącymi materiałami. Ze względu na ograniczanie przez nas kosztów często korzystamy ze zdjęć ze znakami wodnymi. Po akceptacji projektu zastępujemy je profesjonalnymi fotografiami, zakupionymi w serwisach zdjęciowych.

Po przedstawieniu projektu mogą Państwo zdecydować się na jego akceptację bądź zaproponować poprawki. W przypadku wniesienia poprawek wykonujemy projekt ponownie, aż do pełnej akceptacji.

Wdrożenie strony internetowej

W tej fazie programiści tworzą kod przystępny dla każdej nowoczesnej przeglądarki internetowej. Ich zadaniem jest przetworzenie pliku graficznego w stronę WWW. Na tym etapie również następuje zakup domeny klienta oraz miejsca na serwerze.

Po wykonaniu pracy otrzymują Państwo odnośnik do strony internetowej oraz dane do panelu administracyjnego z instrukcjami wprowadzania treści. Od tego momentu już mogą Państwo samodzielnie decydować o tym co znajdzie się na stronie internetowej. Intuicyjny w użyciu edytor, przypominający funkcjonalnością Worda, pozwoli na łatwe wprowadzanie zawartości podstron.

Odbiór strony internetowej

Na tym etapie następuje dopełnienie formalności związanych zarówno z realizacją strony www jak i jej zawartością. Z naszej strony następuje wystawienie faktury za usługę, korekta ewentualnych niezgodności z projektem i konsultacje w sprawie reklamy. Jest to ostatni etap tworzenia strony internetowej., po którym następuje

Darmowa reklama

Dołączamy ją do każdej naszej realizacji. Wartość reklamy i jej obsługi szacowana jest na 700 zł. Więcej o reklamie możesz przeczytać tutaj.