Kreujemy Twój e-Wizerunek
Skontaktuj się z Nami!
Wolisz napisać?
Imię i nazwisko
E-mail lub telefon
Treść
Strony www Wrocław

Strony www Wrocław

Twoja strona w jeden dzień!

Niska cena - 500 zł. netto za stronę!

Oferujemy strony internetowe dla osób z ograniczonym budżetem, dopiero wchodzących do internetu, bądź chcących wypróbować tanim kosztem jego możliwości. Stronę internetową tworzymy w jeden dzień. Już następnego dnia po wizycie w naszym biurze Twoja strona jest widoczna w internecie, a Twój portfel pozostaje bez nadmiernego uszczerbku. Kiedy warto zdecydować się na tanią stronę internetową?

strona jest nam potrzebna na wczoraj

nie chcemy poświęcać zbyt dużo czasu i uwagi stronie

zależy nam na niskim koszcie wykonania

dopiero poznajemy internet i płynące z niego korzyści

mamy niewymagającą konkurencję

potrzebujemy szybko strony informacyjnej, którą zastąpimy wkrótce projektem "z prawdziwego zdarzenia"

Projekty stron www

Aktualnie na stronie internetowej opublikowaliśmy strony internetowej z dwóch kategorii:

Biznes, szkolenia, ludzie - profesjonalne szablony, zbudowane specjalnie dla firm zajmujących się działalnością, w których przede wszystkim liczy się prosty, schludny wygląd.

Design, artystyczne, meble - idealne dla firm designerskich, projektujących wnętrza, ogrody, zajmujących się działalnością artystyczną itp.

Nieruchomości - architektura i pośrednictwo - tanie rozwiązanie dla rozpoczynających działalność architektów i pośredników w obrocie nieruchomościami.

Więcej projektów już wkrótce na stronie, jeśli chciałbyś zobaczyć propozycję dla swojej branży napisz do nas: kontakt@itp.wroc.pl

Procedura wykonania strony www

Poniżej zestawiamy kroki do wykonanie Twojej taniej strony internetowej:

Zadzwoń do nas: 605-942-648, prześlij e-mail: kontakt@itp.wroc.pl , a umówimy dogodny dla Ciebie termin wizyty w naszym biurze.

Przed wizytą zastanów się nad ilością podstron i ich treścią. Zastanów się również nad kolorystyką strony. Jeśli już posiadasz treść i/lub zdjęcia zabierz je ze sobą na pendrive. Zabierz również dane swojej firmy potrzebne do wystawienia faktury.

Rozgość się w naszym biurze. Przy kawie czy herbacie porozmawiamy o Twojej działalności i dobierzemy najlepszy dla Ciebie szablon graficzny strony www.

Razem wybierzemy adres internetowy dla Twojej działalności i zakupimy go.

Otrzymasz fakturę od ręki. Kwota jest zależna od ilości podstron do wypełnienia i dodatkowych życzeń odnośnie szablonu. O cenie przeczytaj poniżej. W tym momencie następuje również płatność za usługę.

W ciągu dwóch dni Twoja strona już jest widoczna w internecie! Otrzymujesz również dane i instrukcje do panelu administracyjnego - możesz modyfikować treść strony w każdej chwili!

Za jedyne 100 zł. możesz również otrzymać reklamę wartą ok. 700 zł. w agencji reklamowej.

Cena strony www: 500 zł.

Możesz otrzymać wysokiej jakości stronę za jedyne 500 zł. netto. Dotyczy to standardowej strony internetowej 1-5 podstron i do 10 zdjęć w galerii. Jeśli dodatkowo chciałbyś zamieścić swoje logo i odpowiednio dobrać interesujące Cię moduły na stronie internetowej koszt wyniesie jedyne 670 zł. netto. Skontaktuj się z nami już teraz i umów się na wizytę. Kliknij tutaj.

Potrzebuję indywidualnego rozwiązania.

Dobrze trafiłeś - to nasze główne zadania. Indywidualne rozwiązanie zaproponujemy na spotkaniu u nas lub w Twojej siedzbie (dojeżdżamy do klienta). Kliknij tutaj aby obejrzeć proces tworzenia indywidualnych stron internetowych w naszej firmie.